AVANTAJLAR

Alan tasarruflu tasarım

VRVIII-S daha ince ve daha kompakt tasarımı sayesinde, montaj alanından önemli ölçüde tasarruf sağlar.

Yüksek COP değerleri

VRVIII-S'in önemli bir özelliği sıra dışı enerji verimidir. Sistem, geliştirilmiş parça ve fonksiyonları kullanarak hem soğutma hem ısıtma çalışması sırasında yüksek COP değerleri elde eder.

İç ünitelerde geniş ürün gamı

VRV iç üniteler veya Daikin Emura, Nexura, … gibi şık iç üniteler bağlanabilir.

ESNEK BORU TASARIMI

VRV iç ünitelere bağlandığında

VRVIII-S, 150m1 boru uzunluğu (175m eşdeğer boru uzunluğu) olanağı sunmaktadır ve toplam 300m boru uzunluğuna sahiptir Dış ünite, iç ünitelerden yukarıya monte edilirse, kot farkı maksimum 50m2'ye kadar çıkabilir. Bu önemli avantajlar, çok farklı sistem tasarımlarını mümkün kılar.

 

Şık iç ünitelere bağlandığında

Şık iç üniteli VRV heat pump 250m toplam sistem boru uzunluğu sunar. (Toplam ana boru uzunluğu ≤ 100m (dış ünite ile BP kutusu arasında) + Toplam branşman boru uzunluğu ≤ 80m (BP kutusu ile iç ünite arasında).
Dış ünite ile ilk braşman arasındaki minimum boru uzunluğu 5m'dir. BP kutusu ile iç ünite arasındaki minimum boru uzunluğu 2m ve maksimum uzunluk 15m'dir.
İlk branşmandan sonra, en uzun boru uzunluğu 70m'dir. Dış ünite ile iç ünite veya BP kutusu arasındaki kot farkı maksimum 40m olabilir.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLER

1 - Süper aero ızgara

Spiral şeklindeki ızgara, türbülansı en düşük seviyeye indirmek ve ses seviyesini düşürmek için hava akış yönünde hizalanmıştır.

 

 

2 - Pürüzsüz hava giriş ağzı ve aero spiral fan

Bu özellikler, ses seviyesinin düşürülmesine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Fan emişinin oluşturduğu hava akımındaki türbülansı azaltmak amacıyla fan ağzı girişine kılavuzlar ilave edilmiştir.
Aero spiral fanın kanatlarının kenarı bükülerek türbülans iyice azaltılmıştır.

 

 

3 - e-Bridge devresi

Kondenserde sıvı soğutucu akışkan birikmesini önler. Bu sayede, tüm koşullarda kondenser yüzeyi daha etkin bir şekilde kullanılır ve daha yüksek enerji verimliliği sağlanır. Arttırılmış buharlaştırma kapasitesi, genleşme çevrimi öncesinde süper soğutma sağlayan yeni geliştirilmiş soğutma devresi, SCe-bridge devresinden kaynaklanmaktadır. Bu devrenin kullanılmasıyla, soğutma ve ısıtmada COP değerleri önemli ölçüde yükseltilmiştir.

Daikin VRV Klima Servis Talebi İçin 0216 611 94 92 nolu Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.

Daikin VRV Klima Detaylı Bilgi