Daikin Emura duvar tipi klima ünitesi simgesel tasarımın ve mühendislik harikasının muhteşem bir karışımıdır. Ultra ince profili ve mat kristal beyazı veya eskitme alüminyum şık dış yüzeyi her türlü iç dekora sorunsuz uyum sağlamasını sağlar.

Ayrıca, bu kadar iyi görünmesi performansını da hiçbir şekilde etkilememektedir. Avrupa'da Avrupa iklimleri için tasarlanan Daikin Emura'nın hangi mevsimde olursanız olun konforlu sıcaklıklar sağlayacağı konusunda emin olabilirsiniz.

Optimum hava dağılımı ve çok sessiz çalışma için duvarın üst kısımlarına monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Montajı ve bakımı kadar çalıştırılması da kolaydır. Bir başka önemli özelliği de, enerji verimliliği sınıfı sayesinde görünümü kadar maliyetlerinin de çekici olmasıdır. 

›› Daikin Emura'nın en önemli özelliği görünümüdür. Ölçülü, fakat şık görünümü Daikin'nın üstün konfor ve kalitesiyle bilinen marka değerlerine ilave bir boyut kazandırmıştır.
›› Mat kristal beyaz veya eskitme alüminyum şık görünümü altında simgesel tasarımın ve mühendislik harikasının muhteşem karışımı
›› En İyi tasarım ödülü: Japonya'da endüstriyel tasarım alanındaki tek değerlendirme kriteri
›› Online kumanda (opsiyonel): iç üniteyi istediğiniz her yerden akıllı telefon, laptop, bilgisayar, tablet veya dokunmatik ekran ile kumanda edin

Daikin VRV Klima Servis Talebi İçin 0216 611 94 92 nolu Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.

Daikin VRV Klima Detaylı Bilgi