Verimlilik ve Konfor Standardını BelirlerAdsız

Dairesel atışlı kaaset tipi,her şekildeki ve büyüklükteki ticari ofisler ve perakende ortamlarında kullanım için tasarlanmıştır. Daikin konforunuzu daha da arttırmak ve size daha iyi enerji verimli modeller sunmak için teknolojisini daha da geliştirmiştir.

 

Daha Fazla Enerji Verimli…

Opsiyonel kızılötesi hareket sensörü ile odada kimse yokken ayar noktasını ayarlanabilir veya dairesel atışlı kaset tipi ünite kapatılır.Bu yeni işlevle %27’ye kadar (tahmini) enerji tasarrufu sağlanabilir. 15 dakika boyunca odada kimsenin olmadığı tespit edilirse, bir minimum sıcaklığa (ısıtma için) veya maksimum sıcaklığı (soğutma için) erişene kadar ayar sıcaklığı değiştirilir.Geri ayar işlevi seçildiğinde, odada 1 saat boyunca kimsenin bulunmadığı tespit edildiğinde ünite,sıcaklığı bir minimum veya maksimum ön ayar değerinde korur.

Adsız

… Ve Geliştirilmiş Konfor

Opsiyonel kızılötesi zemin sensörü sayesinde kalın çoraplarınızı hiç çıkarmayacaksınız.Bu sensör ortalama zemin sıcaklığını tespit eder ve tavanla zemin arasında eşit sıcaklık dağılımı yapar.

Adsız

 

Hareket sensörü,hava akışı kontrolü açık konumda ise hava akışını odada kimsenin olmadığı bölgelere yönlendirir.

Esnek Uygulama

Ofis,mağaza veya diğer alanların iç kısımlarını yenileme veya tekrar düzenleme sırasında iç ünitenin yerini değiştirmenize gerek yoktur. Dairesel atışlı kaset tipinde kablolu uzaktan kumadan ile bir veya daha fazla kanat kolayca kapatılabilir.Opsiyonel kapatma kilitleri de mevcuttur. Daikin, kendi kendini temizleyebilen dekoratif paneli sunan ilk üreticidir. Filtre kendisini otomatik olarak günde bir kere temizlediği için bu panel masrafları daha azaltır.Günlük filtre temizliği sayesinde %50’ye varan enerji tasarrufu sağlanabilir.

Adsız

Adsız11

 • Dairesel atışlı kaset tipi ünite mağaza, ofis ve restoranlarda daha konforlu bir çalışma ortamı sağlar ve enerji tüketiminin büyük ölçüde azaltılmasını sağlar.
 • 360° hava üfleme kabiliyeti,eşit debi ve sıcaklık dağılımı sağlar.
 • Modern tarzdaki dekoratif panelin 3 farklı seçeneği mevcuttur: saf beyaz (RAL9010) kendi kendini temizleyen panel,gri panjurlu saf beyaz (RAL9010)standart panel ve beyaz panjurlu panel.
 • Daikin, Avrupa pazarına ilk otomatik temizlenen kaset tipi iç üniteyi sundu.
 • Filtrenin her gün otomatik temizlenmesi sayesinde yüksek verimlilik ve konfor.
 • Otomatik temizlenme fonksiyonu sayesinde düşük bakım maliyeti.
 • Cihazın açılmasına gerek kalmadan elektrikli süpürgeyle toz temizliği.
 • Hareket sensörü (opsiyonel),odada kimsenin olmadığını algılarsa sıcaklığı standart olarak 1°C ayar noktasına ayarlar.Ayar noktasının2,3 veya 4°C (opsiyonel) olarak ayarlanması da mümkündür.Ayrıca soğuk hava etkisi yaratmamak için otomatik olarak havanın doğrudan insan vücuduna üflenmesini engeller.
 • Zemin sensörü (opsiyonel)ortalama zemin sıcaklığını tespit eder ve tavanla zemin arasında eşit sıcaklık  dağılımı sağlar.Soğuk ayaklar geçmişte kalacak.
 • Bağımsız kanat kontrolü:iç dekoru yenilemeniz veya düzenlemeniz durumunda kablolu (BRC1E52) ile bir veya daha fazla düzenlemeniz durumunda kablolu kumanda (BRC1E52)ile bir veya daha fazla kanat kolayca kapatılabilir.
 • Özel olarak geliştirilmiş küçük tüplü ısı eşanjörü,DC fan motoru ve drenaj pompası sayesinde düşük enerji tüketimi.
 • Taze hava girişi: %20’ye kadar.
 • Düşük montaj yüksekliği: 20-63 sınıfı için 214 mm
 • 850 mm  basma kapasiteli standart drenaj pompası

Adsız

Daikin VRV Klima Servis Talebi İçin 0216 611 94 92 nolu Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.

Daikin VRV Klima Detaylı Bilgi